top menu bg

Web Stránky

Vyrobíme Vám internetové stránky presne podľa Vášich predstáv
viac info

tvorba web stránok

SEO

Chcete aby boli Vaše stránky na prvých pozíciach vo vyhľadávačoch? Vieme ako na to!
viac info

SEO - tvorba web stránok

Fotografovanie

Zabezpečíme Vám profesionálne fotografie Vašich výrobkov, priestorov, personálu...
viac info

Foto - tvorba web stránok

Tvorba web stránok, e-shopov, SEO...

Potrebujete vyrobiť internetové stránky pre Vašu firmu, upraviť existujúce stránky alebo len poradiť ako na to, aby Vás zákazníci na internete našli? Potom ste na správnom mieste.

Ponúkame komplexné služby pri tvorbe web stránok počínajúc bezplatnou konzultáciou, vypracovaním návrhu a grafického spracovania cez programovanie web stránok až po optimalizáciu internetových stránok pre vyhľadávače a internetový marketing. Či už potrebujete jednoduchú internetovú prezentáciu, alebo komplexné web stránky, internetový obchod alebo flashovú aplikáciu, sme tu pre Vás.   

SEO - optimalizácia web stránok pre vyhľadávače

Záleží nám na tom, aby stránky, ktoré pre klientov vyrobíme, mali nie len moderný, atraktívny dizajn, ale aby aj plnili svoju funkciu. Či už niečo predávate, vyrábate, alebo poskytujete služby, je nutné aby Vás zákazníci na internete našli. Naše bohaté skúsenosti v oblasti internetovej reklamy a SEO Vám pomôžu dostať Vaše www stránky na popredné miesta vo vyhľadávačoch a zvýšiť navštevnosť Vašich internetových stránok. Na rozdiel od iných firiem, u nás za optimalizáciu stránok zaplatíte len ak sa nám podarí dosiahnuť požadované miesto vo vyhľadávačoch. Navyše web stránky, ktoré vyrobíme majú základnú optimalizáciu zdarma. Základná optimalizácia zahŕňa všetky body precesu SEO okrem Linkbuildingu a následného sledovania pozícií vo vyhľadáváčoch.

Fotky pre Vaše web stránky

Okrem štandardných služieb z oblasti tvorby web stránok, Vám ponúkame aj možnosť  profesionálneho spracovania fotografií pre Vaše internetové stránky. Nafotíme pre Vás interiéry a exteriéry sídla Vašej firmy, portréty zamestnancov, alebo výrobkov. Máme k dispozícii vlastný foto ateliér ako aj prenosné foto sústavy.

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť klienta. Dôkazom toho, že sa nám to darí plniť, sú  naši stáli klienti. Budeme radi, ak sa i Vy rozhodnete využiť  naše služby a veríme, že sa tiež zaradíte medzi našich spokojných klientov.

 
PageRank ikona zdarma Google+